.

CAM KOLONYA ŞİŞELERİ

  Plastik Kolonya Şişeleri için tıklayınız

Ayrıntılı bilgi sayfanın altında yazılıdır

      Sayfa    1  -  2 

 

Cam Şişelerimizin Kullanım Alanları: Limon kolonyası şişesi, bodrum mandalina kolonyası şişesi, tütün kolonyası şişesi, losyon şişesi, gençlik kolonyası şişesi, bebe kolonyası şişesi, gülsuyu şişesi ve çok amaçlı kullanıma uygun, vidalı dökme kapaklı, sprey valf kapak tercihli veya promosyon yada organizasyonlara yönelik mantar tıpa kapaklı cam şişeler.

.

Fiyat teklifi taleplerinizde: Cam kolonya şişelerimizden taleplerinizde, ürün kod numarası ve kapak tercihleriniz ile birlikte (alüminyum kapak, plastik düz kapak, mantar tip plastik kapak, plastik fliptop/çıtçıt kapak, plastik sprey valf, metal sprey valf, mantar tıpa  vb. gibi) aşağıda ilettiğimiz ayrıntılı bilgileri bilgi@durukimya.com e-posta adresimize lütfen iletiniz.

.

Şirket olarak taleplerinizde; Şirket ünvan, adres, firma sabit telefon ve faks numaranızı, yetkili isim-soyad bilginizi,

Şahıs olarak taleplerinizde; İsim - soyad, adres, telefon bilginizi,

  • Ürün talep adedinizi,

  • Talebiniz olan ürün kod numaralarını,

  • Kapak tercihinizi,

  • İletişim bilgileriniz ile, talebiniz olan ürün ayrıntılarını iletinizde lütfen ayrıntılı olarak yazınız.

  • Eksiksiz gönderilen tüm iletiler mutlaka yanıtlanmaktadır, tüm bilgileri iletmenize rağmen 1 iş günü içinde iletinize yanıt almadıysanız, lütfen telefon ile arayarak satıştan sorumlu firma yetkilimizi bilgilendiriniz.