Pratik Dolum Makinesi


SİZİN SORACAĞINIZ  TÜM SORULARI BİZ SİZİN İÇİN YANITLADIK.

 • Likit ürün dolum ihtiyacınıza göre geliştirdiğimiz, günlük dolum kapasitesine bağlı olarak 1, 2, 4 ve 6 dolum üniteli "Pratik Dolum Makinelerimiz" ile kolaylıkla dolum yapmanın keyfini yaşayın...

 • Dolum makinelerimiz ayrıca kompresör gerektirmez. Motor ve kompresör sizi şaşırtacak sessizlikte olup, cihaza kombinedir. Metrelerce hava hortumu tesisatı, kompresör gürültüsü ve kompresör temizliğinde yaşanan zorluklar "Pratik Dolum Makinemiz" ile artık son bulmuş durumda.

 • 220 volt elektriğin olduğu ve dolum yapmak istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyıp,  rahatlıkla dolum yapabileceğiniz, maksimum 65-70db. ses seviyesi ile gürültüsüz, yer işgal etmeyen, masaüstü pratik dolum makinesidir.

 • Cam, sert plastik, alüminyum vb. gibi ambalajlara akışkan likit ve yarı likit ürün dolumunu problemsiz, zahmetsiz gerçekleştirebileceksiniz.

 • Likit ürünlerinizin soğuk veya sıcak dolumunu makinemizin boyutlarına göre  sizi şaşırtacak yüksek kapasite gücü ile, köpürtmeden, taşırmadan, eksik veya fazla dolum yapmadan, tüm şişelerinizi istediğiniz hacimde/seviyede zahmetsizce dolumunu gerçekleştirebileceksiniz.

 • Viskozitesi zeytinyağından daha yoğun likit ürünlerin ve krem vb. gibi yoğun viskoziteli ürünlerin dolumunu yapacak firmaların, ısıtma kazanlarında ürüne göre +40 ile 80 dereceye kadar ısıtarak akışkanlık kazandırmaları sonrasında dolum yapabilmektedirler. Sıcak üretim yapan firmaların üretimlerinde, dolum ünitemiz 80 dereceye kadar sıcaklıkta tüm kremlerinizin dolumunu yapabilmektedir.

 • Gıda amaçlı; Zeytin yağı, tohum yağları, çiçek yağları ve tüm doğal yağlar, ince masaj yağı, süt, ayran, maden suyu, her türlü gazlı ve gazsız içecekler vb. gibi likit ürünlerin soğuk dolumunu gerçekleştirebilmektedir.

 • Kozmetik ve kişisel bakım amaçlı; Çözücü, aşındırıcı, eritici vb. gibi solventleri ve gazları içermeyen,  alkollü ve alkolsüz parfüm, kolonya, oda parfümü, oto parfümü, ince masaj yağı, vücut sütü,gülsuyu, bebe yağı vb. gibi akışkan düşük viskoziteli likit ürünlerin soğuk dolumunu sorunsuz gerçekleştirebilir. Ve ayrıca güneş yağı, viskozitesi yarı likit cilt bakım ürünü yağları, losyon, yarı likit krem, domates püresi, bal, reçel vb. gibi  kısaca zeytin yağından daha yoğun ürünlerin ısıtma tertibatınızın bulunması halinde veya sıcak üretim yapıyorsanız kazandan henüz soğumadan sıcak dolumunu gerçekleştirebilir.

 • Genel temizlik amaçlı; Çözücü, aşındırıcı, eritici vb. gibi solventleri ve gazları "içermeyen", genel temizlik sıvısı, sıvı konsantre çamaşır makinesi deterjanı, likit sabun, cam silme likit sıvısı, yüzey temizleyici, asit içerikli sıvı olarak maksimum çamaşır suyu sıvısı (daha yüksek asidik ürünler ile asit buharlaşmasına sebep olacak ürünler dolum için uygun değildir), çamaşır yumuşatıcı, likit bulaşık deterjanı vb. gibi ürünlerin viskozitelerine bağlı olarak  likit ver yarı likit ürünlerin sıcak ve soğuk dolum yapılabilmektedir.

 • Tüm akışkan likit ürünlerin ve maksimum zeytin yağı viskozitesinde ki ürünlerin soğuk dolumu yapılabileceği gibi, yarı likit ürünlerinizde de ayrıca üretim kapasitenize göre “ısıtma tertibatınızın bulunması halinde” 80 dereceye kadar sıcaklıkta ürün karakteristiği ısıtma ile değişime uğramayacak (kimyageriniz ile değerlendirmelisiniz) bir çok yarı likit ürünlerin dolumu yapılabilmektedir.

 • Dolum yapılacak ürün, makinenin mekanik aksamı ile hiçbir şekilde temasa geçmez, bu sebeple gıda, kozmetik ve ilaç dolumu için gayet uygundur.

 • Şişe hacmi farketmeksizin, 2ml, 5ml., 10ml, 30ml, 10mml, 500ml, 1.000 ml., 2000ml, 3.000ml. ve üzeri her hacimde cam, sert plastik, alüminyum vb. gibi tüm sert şişelere dolum yapılabiliyorsunuz.

 • Dolum yapacağınız ambalaj çapı ne olursa olsun uygun dolum kiti üretmekteyiz.

 • Dolum yapılan ürün hava ile ve özellikle makinenin mekanik aksamı ile herhangi bir temasa uğramadığı için ürün orjinal kalitesini kaybetmeden şişelendiğinden dolayı "Sağlıklıdır"

 • Özel bakım gerektirmez.

 • Vasıfsız herhangi bir kişinin dahi rahatlıkla kullanabileceği şekilde pratiktir,  herhangi bir karmaşık kullanım ayrıntıları cihazımızda yoktur.

 • Makinemizin dolum kapasitesi sizi oldukça şaşırtacaktır, aşağıda ön bilgi olarak kapasite bilgileri verilmiştir.

 • Tek dolum üniteli masaüstü pratik dolum makinemizin; 1 Lt.'lik zeytin yağı kıvamlı üründen 1 saatte dolum kapasitesi yaklaşık 600 adettir.

 • 50ml. - 150ml. arası Likit ürün 1 saatte dolum kapasitesi cihaz kullanıcısının el hızına bağlı olarak 800-1.200 adet/ saat arasındadır.

 • 5-10ml. arası likit ürün, 1 saatte dolum kapasitesi yaklaşık 1.800 - 2.200 adettir.

 • Her hacimde şişe için dolum seviyesi çok pratik şekilde sadece 1 kez ayarlanır. Taşma, köpürme, dolum seviyesi farklılıkları olmaz. Dolum yaptığınız tüm şişelere aynı seviyede dolum gerçekleşir ve ürününüz son tüketiciye sunulan rafta biri eksik biri fazla görüntü oluşturmaz, ürününüze güvenilirlilik artar. Hatta siz dolum kitini şişeniz dolmasına rağmen üzerinde farkında olmadan daha fazla tutsanız dahi şişede taşma veya fazla seviyede dolum asla gerçekleşmez.

 • Farklı hacimde şişe dolumuna geçildiğinde tekrar 1 dk. gibi sürede ve çok pratik şekilde dolum seviyesi manuel olarak ayarlanabilirsiniz. Daha önce hiçbir makine ile dolum yapmamış vasıfsız bir personelin dahi rahatlıkla kavrayabileceği basit bir prensiple dizayn edilmiştir.

 • Dolum gücü kolaylıkla arttırılarak düşürülebilir, karmaşık ayarlar, söküp takma gibi hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

 • Taşma, köpürme olmaz, ürün zayiatına sebebiyet vermez,

 • Mini şişeler de dahil olmak üzere her hacimde şişe, kavanoz ve farklı ambalajlara likit, yarı likit ve yoğun viskoziteli, ilaç, kozmetik ürün ve gıdai ürünlerin, hatta sos ve püre kıvamındaki ürünlerinde dolumunun yapılabildiği tek dolum makinesidir.

 • Ayrıca kompresör veya herhangi bir hava jeneratörüne gereksinim duymaz.

 • Acaba yağ eksiltti mi, yağ değişim zamanı geldi mi gibi problemleri artık hiç düşünmenize gerek yok çünkü "Pratik Dolum Makinenizin Motoru"  bakım gerektirmez.

 • Dolum yapılacak likit malzemeyi, kazan vb. gibi depolama gereçlerinizden veya profesyonel depolama mecburiyeti olmadan, varil, bidon, damacanadan dahi ürün emişi sağlayıp dolum yapılabilmektedir. Varilden, tankdan veya ısıtma kaznından ürün emişi sağlayacaksanız elbette ki bunda da hiçbir problem yaşamazsınız, ürün tankınız metrelerce uzakta dahi olsa mükemmel bir şekilde ürün emişi sağlamaktadır.

 • Gereksiz yere çok yer kaplayan ve ayrıca kompresör gerektiren dolum makinelerine alternatif, modern, sessiz, bakım gerektirmeyen, istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz, 220 Volt elektriğin bulunduğu "her yerde" ve "her an kullanıma hazır" mükemmel kolaylık sağlayan pratik dolum makinesidir.

 • Tüm kolaylıklarına ek olarak; Makinemizde kullandığımız ve tek ithal malzeme olan vakum jeneratörümüz, çift hava soğutma tertibatlı olup, “hiçbir bakım gerektirmemektedir”  Yağ soğutmalı, bakım gerektiren, gürültülü veya buzdolaplarında kullanılan Çin malı ucuz, kalitesiz, performansı zayıf, ayrıca neredeyse dolum makinemizin ebatları kadar yer işgal eden ve ağır, basit motorlu dolum makineleri ile de kıyaslanamayacak kadar sessiz, güçlü “dolum yapılacak ürün cihaz ile temasta olmadığı için bakım gerektirmeyen”, yağsız hava soğutmalı yüksek kalite motoru ile de taklit edilmeye çalışılan benzerlerinden kat kat üstünlük sunmaktadır. Sadece pnomatik/kompresör gerektiren sistemlerle değil, ürününüzün cihaz ile temas ettiği tüm dolum sistemlerinden daha özel dolum prensibi ile çalışan bir makinedir. Ayrıca içeriğinde alkol içeren, yanıcı parlayıcı solvent ve kimyasal içeren ürünlerin herhangi bir kazaya sebep vermemek için cihaz ile temasının olmaması gerektiğini de belirterek, şu an cihaz ile teması olmayan tek dolum makinesinin firmamızın üretim yaptığı Eurasiapack likit dolum makinesi olduğunu belirtmek isteriz.

 • Bu sebeple diğer firmaların üretmiş olduğu tüm dolum makinelerini inceleyip, en son makinemizi test etmek üzere bizden randevu almanızı öneriyoruz. Dilerseniz randevu alıp geleceğiniz zaman veya dilerseniz kargo ile dolum yapacağınız ürününüzden dolum testi yapabilmemiz için minimum 1 Lt. ve dolum yapacağınız her farklı ağız çapında şişe örneklerinden de minimum 2'şer adet bize gönderip, dolum testi yaptırmanızı önemle talep ediyoruz. Dolum testi için göndereceğiniz ürün örneği ve şişe örnekleriniz size tekrar iade edilecektir.

 • Daha ayrıntılı bilgi talepleriniz için, dolum yapacak olduğunuz ürün bilgisi, şişe hacminiz ve firma bilgilerinizi yazılı olarak ileterek bizim ile temasa geçebilirsiniz.

 • Bundan böyle; metrelerce hava hortumu tesisatı ile uğraşmayı, kompresör gürültüsü çekmeyi ve en zahmetlisi de kompresör bakımı yapmayı, makinenin hava kanallarının biriken yağ ile tıkanma sorunlarıyla boğuşmayı, ağır hantal kasalarla istediğiniz her yerde dolum yapamamayı, farklı ürün dolumuna geçerken cihaz içini ve malzeme giriş kanallarını temizleme eziyetlerini, 3 faz elektrik tesisatı ile uğraşmayı, makine ve kompresör için ödediğiniz abartılı bedelleri  UNUTUN...

 • Bu tür sorunlarınız varsa; Artık "Pratik Dolum Makinemiz "ile tanışma zamanınız gelmiştir...

​          


Bu kategoride henüz ürün Yok.